fbpx

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

800 ден

11% Off
Close
Price Summary
 • 900 ден
 • 800 ден
 • 11%
 • 800 ден
 • Overall you save 100 ден (11%) on this product
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво.
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

  • (max file size 100 MB) ден

  Можност за 2 фотографија

  • (max file size 100 MB) ден
  • ден
  • ден

  Пример: Mickey Mouse, Minnie Mouse, Cars, Spiderman, Hello Kitty ....

  • ден
SKU: 0524 Category: Tag:
Детали за производот

Рамка со едно име со часовник (300х400мм)

За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

 

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping