fbpx

Рамка со едно име од пластика

800 ден

Close
Price Summary
  • 800 ден
  • 800 ден
  • 800 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатнa рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваша желба
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Рамката е изработена од пластика, само фотографијата е изработена од дрво.

Димензии: 50х30см.

SKU: 0139 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping