fbpx

Рамка со едно име без часовник (300х400мм)

700 ден

Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 700 ден
  • 700 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатни рамки за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво
Рамката е голема 30х40см.
За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

    Можност за 2 фотографија

    Пример: Mickey Mouse, Minnie Mouse, Cars, Spiderman, Hello Kitty ....

SKU: 0429 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping