fbpx

Рамка Саксафон со 4 фотографии

900 ден

Close
Price Summary
  • 900 ден
  • 900 ден
  • 900 ден
In Stock
Highlights:

Рамка саксафон со 4 фотографии и текст по ваша желба

Материјал: Дрво
Димензии: 580×600мм
Димензии за фотографии: (90×130мм)

 

    • ден
SKU: 0799 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Материјал: Дрво
Димензии: 580×600мм
Димензии за фотографии: (90×130мм)

 

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping