fbpx

Рамка Love

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамка Love со 3 фотографии

Идеалена е за печатење на семејни слики, слики на љубовен пар, младенчиња. 
Исто така може да биде уникатен и интересен подарок за денот на вљубените во рамката имате можност на 3 фотографии кои можете да ѓи менувате кога ќе посакате.
Целата изработка е од дрво и испечатена на дрво.

Боја на рамката е по ваша желба.

Производ: Дрвена рамка со фотографии
Материјал: Дрво 10мм пакуван во целофенски кеси
Висина: 17 см
Ширина: 28 см

  • Прва фотографија

    Втора фотографија

    Трета фотографија

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping