fbpx

Рамка Love – љубовно срце

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамка љубовно срце наменета за вашите свечени мигови.
На која е испечатена фотографија на самото дрво.
Фотографијата е по ваш избор …

Совршен поклон за денот на вљубените и слични свечености…

Производ: Рамка Love со слика
Материјал: Дрво 10мм пакување во целофански кеси
Висина: 15см
Ширина: 30см

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping