fbpx

Рамка Гитара со 6 фотографии

1,000 ден

Close
Price Summary
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
In Stock
Highlights:

Рамка гитара со 6 фотографии и текст по ваша желба

Материјал: Дрво – Дебелина 10мм
Димензии: 800×365мм
Димензии за фотографии: (158×108мм – х2) (88х88мм – х4)

 

    • ден
SKU: 0677 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Материјал: Дрво
Димензии: 800×365мм
Димензии за фотографии: (158×108мм – х2) (88х88мм – х4)

 

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping