fbpx

Рамка Часовник Круг

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рамкa Часовник Круг
Фотографијата е испечатена на лесонит. Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Часовник Круг
Материјал: Лесонит пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 30х30мм

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0112 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping