fbpx

Привезок за милениче уникатен со ваш дизајн

200 ден

Close
Price Summary
  • 200 ден
  • 200 ден
  • 200 ден
In Stock
Highlights:

Привезокот е изработен од пластика водотпорен, гравиран и изработен од двете страни

Привезок за милениче: Димензии – 50х30мм – Пластичен Гравиран

Clear
    Reset options
    • ден
SKU: 0002 Категорија Ознака:
Дополнителни информации
Изберете боја

Бела/Црна, Злато/Црно, Сива/Црна, Црвена/Бела

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping