fbpx

Печатење на сите видови маици со DTF принт

ден

Close
Price Summary
  • ден
  • ден
  • ден
In Stock
Highlights:

Печатење маици

SKU: 0574 Категорија Ознака:
Детали за производот

Печатење на сите видови маици (машки и женски).

Може да се печати текст, лого или фотографија по ваша желба.

За печатење на маица контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping