fbpx

Магнети со фудбалски клубови

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Магнет со дизајн по ваша желба
Изработен е од дрво
Гравирани и печатени во секаков вид на форма

Магнет Барселона: Димензии –  60х55мм
Магнет Челза: Димензии – 60×60мм
Магнет Реал Мадрид: Димензии – 53х75мм
Магнет Манчестер Унитед: Димензии – 60х60мм
Магнет Рк Вардар: Димензии – 48х75мм
Магнет Баер Михен: Димензии – 60х60мм

  • Може да се изработи уникатен магнет од вашиот омилен фудбалски клуб

SKU: 0013 Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping