fbpx

Love Рамка со 4 фотографии

450 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 450 ден
  • 450 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рамка Love со 4 фотографии, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 350мм
Ширина: 215мм
Дебелина: 9мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping