fbpx

Ланче од медицински челик

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Може да се гравира иницијали по ваша желба

Материјал: Медицински Челик кој не поцрнува

Димензии: 19,5×19,5мм

    • ден
SKU: 0554 Категории , Ознаки: ,
Детали за производот

Ланче гравирано од медицински челик

Димензии: 19,5×19,5мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping