fbpx

Ланче од медицински челик

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
In Stock
Highlights:

Може да се гравира текст по ваша желба

Материјал: Медицински челик

Димензии: 18х20мм

SKU: 0519 Категории , Ознаки: ,
Детали за производот

Ланче срце форма од медицински челик

Димензии: 18х20мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping