fbpx

Икона со свеќник – Св. Никола

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Икона свеќник со светец по ваша желба
Со секое нарачано кандило три свеќички гратис

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 170мм
• Должина: 195мм
• Ширина: 85мм

SKU: 1078 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Икона свеќник со светец по ваша желба
Со секое нарачано кандило три свеќички гратис

Материјал: Дрво
Димензии:
• Висина: 170мм
• Должина: 195мм
• Ширина: 85мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping