fbpx

I ♥ YOU Рамка со 4 фотографии

550 ден

Close
Price Summary
  • 550 ден
  • 550 ден
  • 550 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Рамка Love со 4 фотографии, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 370мм
Ширина: 285мм
Дебелина: 9мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping