fbpx

Гравирана Свадбена Рамка Mr & Mrs (55×35см)

1,500 ден

Close
Price Summary
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
  • 1,500 ден
In Stock
Highlights:

Гравирана Свадбена Рамка Mr & Mrs (55×35см)

Рамката може да се стави како декорација за на маса и може да се закачи како рамка на ѕидот.

Гравирана на дрво – фотографијата не се менува.

Димензии: 550х350мм

SKU: 0167 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping