fbpx
New

Фото јајце со звезди

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Акрилен глобус проѕирен ефект со вода и лебдечки ѕвезди
Простор за вметнување 2 фотографии
оригинална идеја за подарок на вашите најмили

Материјал: Пластика
Димензија: 65х85мм
Димензии на фотографија: 35х50мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 1205 Категорија
Детали за производот

Акрилен глобус проѕирен ефект со вода и лебдечки ѕвезди
Простор за вметнување 2 фотографии
оригинална идеја за подарок на вашите најмили

Материјал: Пластика
Димензија: 65х85мм
Димензии на фотографија: 35х50мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping