fbpx

Велигденско Дрво

300 ден

25% Off
Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 300 ден
  • 25%
  • 300 ден
  • Overall you save 100 ден (25%) on this product
In Stock
Highlights:

Велигденски уникатен украс со име

Материјал: Дрво – 11мм

Димензии:
• Висина: 210мм
• Должина: 145мм
• Ширина: 60мм

    • ден
SKU: 0651 Категорија Ознака:
Детали за производот

Велигденски уникатен украс со име

Материјал: Дрво – 11мм

Димензии:
• Висина: 210мм
• Должина: 145мм
• Ширина: 60мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping