fbpx

Велигденски зајчиња со име (Фамилијарно)

180 ден

Close
Price Summary
  • 180 ден
  • 180 ден
  • 180 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски зајчиња со име (Фамилијарно)

Материјал: Дрво
Димензии: 
• Висина на големо зајче: 200мм
• Висина на средно зајче: 160мм
• Висина на мало зајче: 140мм

SKU: 1171 Категорија Ознака:
Детали за производот

Велигденски зајчиња со име (Фамилијарно)

Материјал: Дрво
Димензии: 
• Висина на големо зајче: 200мм
• Висина на средно зајче: 160мм
• Висина на мало зајче: 140мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping