fbpx

Велигденски украс – Зајче

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом.

Производ: Велигденско Зајче
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија

Димензии:
Висина: 105мм
Ширина: 63мм
Должина: 130мм
Дебелина на дрвото: 3мм

SKU: 0360 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping