fbpx

Уникатен велигденски украс со име

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Уникатен велигденски украс со име. Испечатен на самото дрво.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Уникатен велигденски украс со име
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 160мм
Ширина: 50мм
Должина: 100мм

SKU: 0361 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping