fbpx

Уникатен украс за денот на вљубените

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Уникатен украс со текст по ваша желба и ваша фотографија или ваше лого

Производ:  Уникатен украс за денот на вљубените и други свечености
Материјал: Изработен е од пластика со ваша слика и ваш дизајн
Димензии: 180х130мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • ден
SKU: 0314 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping