fbpx

Уникатен поклон – Плакета

250 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 250 ден
  • 250 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен-уаникатен подарок.
На плакетата може да се гравира посвета за родендени и за други свечени денови.

Производ: Уникатен поклон – Плакета 
Материјал: Дрво – Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 100х100мм
Дебелина: 13,6мм

    • ден
SKU: 0143 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping