fbpx

Стаклена чаша мат

350 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 350 ден
  • 350 ден
In Stock
Highlights:

Стаклена чаша Стаклена чаша мат, на која може да се печати што и да посакате.
На Стаклената чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Стаклена чаша мат
Материјал: Стакло
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0106 Категорија Ознака:
Детали за производот

Стаклена чаша Стаклена чаша мат, на која може да се печати што и да посакате.
На Стаклената чаша може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 210х100мм

Производ: Стаклена чаша мат
Материјал: Стакло
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping