fbpx

Срце рамка гравирана

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Срце рамка гравирана со текст и фотографија по ваша желба

Производ: Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм.
Димензии по ваша желба контактирајте не на следниот број 070/532-620
    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping