fbpx

Рамка со име од пластика

1,000 ден

Close
Price Summary
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
  • 1,000 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатнa рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваша желба
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на пластика

Материјал: Пластика

Димензии: 40х40см.

    • ден
    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0607 Категорија Ознака:
Детали за производот

Изработка на уникатнa рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваша желба
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на пластика

Материјал: Пластика

Димензии: 40х40см.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping