fbpx

Рамка со име и фотографии за првата година (81х77см)

1,800 ден

Close
Price Summary
  • 1,800 ден
  • 1,800 ден
  • 1,800 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен-уникатен подарок. Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 12 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 810см
Ширина: 770см
Слики: 145х95мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

    • ден
    • ден
SKU: 0549 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping