fbpx

Рамка со име и 12 фотографии (81х77см)

1,800 ден

Close
Price Summary
  • 1,800 ден
  • 1,800 ден
  • 1,800 ден
In Stock
Highlights:

Производ: Рамка со име и 12 фотографии за вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 810см
Ширина: 770см
Слики: 145х95мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

SKU: 0735 Категорија Ознака:
Детали за производот

Производ: Рамка со име и 12 фотографии за вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 810см
Ширина: 770см
Слики: 145х95мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping