fbpx

Рамка со едно име без часовник со 4 фотографии (400х220мм)

900 ден

Close
Price Summary
 • 900 ден
 • 900 ден
 • 900 ден
In Stock
Highlights:

Изработка на уникатни рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваша желба
На самата рамка можете да пратите 4 фотографии кои би ги испечатиле на самото дрво.
Фотографиите може да ги менувате.
Рамката е изработена од дрво
Димензии: 40х22см.

  • ден
  • ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • (max file size 100 MB) ден
  • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0140 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping