fbpx

Рамка со 13 фотографии во срце форма

900 ден

Close
Price Summary
  • 900 ден
  • 900 ден
  • 900 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со 13 фотографии во срце форма
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 585х540мм

Димензии на фотографии:
• Големо срце: 120×120мм
• Мало срце: 85×90мм

Детали за производот

Happy Valentine Day

Рамка со 13 фотографии во срце форма
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 585х540мм

Димензии на фотографии:
• Големо срце: 120×120мм
• Мало срце: 85×90мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping