fbpx

Рамка My First Year (56x33cm)

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
In Stock
Highlights:

Рамка со име за првата година на вашите најмили,
со 13 фотографии за секој месец од првата година,
која ќе биде наменета на личноста на која сакате да го подарите.
Фотографиите се испечатени на самото дрво!

Производ: Рамка со име за првата година на вашите најмили
Материјал: Дрво пакувано во картонска кутија
Висина: 330мм
Ширина: 560мм
Дебелина: 10мм
Малите слики: 60х80мм
Големата слика: 100х130мм

Сликите може да ги пратете на Viber – 070/532-620

    • ден
    • ден
SKU: 0386 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping