fbpx

Рамка Love со 3 фотографии

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Рамка Love со 3 фотографии
Изработка текст и фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 414х283мм

Димензии на фотографии:
• Коцка: 110х110мм
• Срце: 150х136мм
• Правоаголник: 110х160мм

Детали за производот

Happy Valentine Day

Рамка Love со 3 фотографии
Изработка текст и фотографии по ваша желба
Фотографиите се менуваат

Материјал: Дрво
Димензии: 414х283мм

Димензии на фотографии:
• Коцка: 110х110мм
• Срце: 150х136мм
• Правоаголник: 110х160мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping