fbpx

Рамка гравирана (20х20см)

400 ден

Close
Price Summary
  • 400 ден
  • 400 ден
  • 400 ден
In Stock
Highlights:

Рамките се идеално решение за декорирање на амбиентот
или како подарок за некој близок.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Материјал: Дрво
Димензии: 200х200мм.

SKU: 1196 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping