fbpx

Привезок со ваша фотографија срце (40×45мм)

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Привезок со ваша фотографија, на кој може да се печати што и да посакате.
Фотографијата е испечатена на самата пластика во форма по ваш избор. Привезокот е изработен од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Привезок со ваша фотографија
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 40х45мм

    • (max file size 100 MB) ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0450 Категории , Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping