fbpx

Печатење на сите видови маици со DTF принт

500 ден

Close
Price Summary
  • 500 ден
  • 500 ден
  • 500 ден
In Stock
Highlights:

Печатење маици

    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0262 Category: Tag:
Детали за производот

Печатење на сите видови маици (машки и женски).

Може да се печати текст, лого или фотографија по ваша желба.

За печатење на маица контактирајте не на следниот број 070/532-620
цените се различни според дизајнот затоа не се наведени цени.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping