fbpx

Новогодишна куќичка со име (Пакетче)

500 ден

17% Off
Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 500 ден
  • 17%
  • 500 ден
  • Overall you save 100 ден (17%) on this product
In Stock
Highlights:

Новогодишна куќичка со име која може да ја користете како декоративен дел
за вашите најмили како пакетче за нова година

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 270мм
Ширина:170мм
Должина: 200мм

    • ден
SKU: 0810 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Новогодишна куќичка која може да ја користете како декоративен дел
за вашите најмили како пакетче за нова година

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 270мм
Ширина:170мм
Должина: 200мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping