fbpx

Новогодишна куќичка со име (Пакетче)

550 ден

21% Off
Close
Price Summary
  • 700 ден
  • 550 ден
  • 21%
  • 550 ден
  • Overall you save 150 ден (21%) on this product
In Stock
Highlights:

Новогодишна куќичка со име која може да ја користете како декоративен дел
за вашите најмили како пакетче за нова година

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 270мм
Ширина:170мм
Должина: 200мм

SKU: 0816 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Новогодишна куќичка која може да ја користете како декоративен дел
за вашите најмили како пакетче за нова година

Материјал: Дрво

Димензии:
Висина: 270мм
Ширина:170мм
Должина: 200мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping