fbpx

Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 10oz

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:
Метално шише за ракија од нераѓосувачки челик 300г – 10oz
Може да се гравира текст или лого по ваш дизајн.
Во цената е вклучено и гравирањето
Димензии: 95х160мм
    • ден
    • (max file size 100 MB) ден
SKU: 0304 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping