fbpx

Метален привезок – шише

200 ден

20% Off
Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 200 ден
  • 20%
  • 200 ден
  • Overall you save 50 ден (20%) on this product
In Stock
Highlights:

Метален привезок може текст и лого по ваша желба

Материјал: Метал – Алуминиум
Димензии: 62х23мм

SKU: 0819 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Метален привезок може текст и лого по ваша желба

Материјал: Метал – Алуминиум
Димензии: 62х23мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping