fbpx

Магнети од анимирани филмови

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Наведете кој магнет го сакате
Магнет со дизајн по ваша желба
Изработен е од дрво

Магнет Hello Kitty: Димензии – 70х100мм
Магнет Minions: Димензии – 80×120мм
Магнет Dora: Димензии – 90х75мм

  • Може да се изработи уникатен магнет од вашиот омилен анимиран лик

SKU: 0014 Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping