fbpx

Магична чаша стакло

300 ден

Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 300 ден
  • 300 ден
Out of Stock
Highlights:

Магична чаша стакло, на која може да се печати што и да посакате.
На Магичната чаша стакло може да ставите ваше лого или фотографија.
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 200х100мм.

Производ: Магична чаша стакло
Материјал: Стаклена чаша пакуван во целофенски кеси
Висина: 9.5см
Ширина: ф8.2

SKU: 0071 Категории , Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping