fbpx

Лампион со име (Minnie Mouse) 8см

250 ден

17% Off
Close
Price Summary
  • 300 ден
  • 250 ден
  • 17%
  • 250 ден
  • Overall you save 50 ден (17%) on this product
In Stock
Highlights:

Лампион со име по ваша желба (Minnie Mouse)
со декорација,    (декорацијата секогаш нема да биде иста)

Материјал: Пластика
Димензии: 80мм

SKU: 1055 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Лампион со име по ваша желба (Minnie Mouse)

Материјал: Пластика
Димензии: 80мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping