fbpx

Лампион со име и фотографија

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Новогодишен лампион со име и фотографија за вашите најмили

Материјал: Дрво
Димензии: 103х145мм
Димензии за Фотографија: 60х60мм

SKU: 0774 Категорија Ознаки: ,
Детали за производот

Новогодишен лампион со име и фотографија за вашите најмили

Материјал: Дрво
Димензии: 103х145мм
Димензии за Фотографија: 60х60мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping