fbpx

Лампион со име (70х115мм)

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со име (7х11см)
Исечено од дрво со име

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 70х115мм

SKU: 0403 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping