fbpx

Лампион со име (12х7см)

100 ден

Close
Price Summary
  • 100 ден
  • 100 ден
  • 100 ден
In Stock
Highlights:

Лампион со име (12х7см)
Испечатено на самото дрво со име.

Материјал: Дрво – Дебелина – 3мм
Димензии: 120х70мм

SKU: 0397 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping