fbpx

Кригла за пиво (Проѕирна стакло)

600 ден

Close
Price Summary
  • 600 ден
  • 600 ден
  • 600 ден
In Stock
Highlights:

Проѕирна кригла, на која може да се печати што и да посакате.
Тоа значи, дека може Ваши фотографии, логоа и разни дизајн

Висина на криглата: 150 мм
Ширина: 80 мм
Максимална големина на дизајнот што може да се печати на криглата: 200х100 мм

SKU: 0788 Категорија Ознаки: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping