fbpx

Фото Топка – со топчиња

550 ден

Close
Price Summary
  • 550 ден
  • 550 ден
  • 550 ден
In Stock
Highlights:

Акрилен глобус проѕирен ефект со вода и лебдечки ѕвезди
Простор за вметнување 2 фотографии
оригинална идеја за подарок на вашите најмили

Материјал: Пластика
Димензија: 95х90мм
Димензии на фотографија: 65х62мм

Детали за производот

Акрилен глобус проѕирен ефект со вода и лебдечки ѕвезди
Простор за вметнување 2 фотографии
оригинална идеја за подарок на вашите најмили

Материјал: Пластика
Димензија: 95х90мм
Димензии на фотографија: 65х62мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping