fbpx

Дрвена кутија со име – Barcelona

950 ден

Close
Price Summary
  • 950 ден
  • 950 ден
  • 950 ден
In Stock
Highlights:

Нов креативен подарок. Дрвена кутија со име и LED сијалички
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Дрвена кутија со име
Материјал: Дрво

Димензии:
Висина – 250мм
Должина – 250мм
Ширина – 70мм

SKU: 0807 Категорија Ознаки: , ,
Детали за производот

Нов креативен подарок. Дрвена кутија со име и сијалички
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили…

Производ: Дрвена кутија со име
Материјал: Дрво

Димензии:
Висина – 250мм
Должина – 250мм
Ширина – 70мм

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping