fbpx

Дрвен привезок

150 ден

Close
Price Summary
  • 150 ден
  • 150 ден
  • 150 ден
In Stock
Highlights:

Привезокот е изработен од високо квалитетно дрво.
Може да биде обработен од двете страни
Цената е за готов-изгравиран производ 

Димензии: 45×45мм

SKU: 0209 Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Омилени
0 Кошничка
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping